قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات ایمن همراه
کاربر گرامی، لطفا موارد زیر جهت استفاده بهینه و نیز آشنایی با سایت و جلوگیری از بیش آمدن هرگونه مشکل در خریدها به دقت مطالعه فرمایید.
ورود کاربران به وب سایت ایمن همراه هنگام استفاده از پروفایل های شخصی ،طرح های تشویقی ،ویدئوهای رسانه تصویری ایمن همراه و سایر خدمات ارائه شده توسط ایمن همراه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمت ایمن همراه است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ایمن همراه را از سوی کاربر است.
قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های ایمن همراه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران,، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. درصورتی که در قوانین مندرج ،رویه ها و سرویس های ایمن همراه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و بروز رسانی می شود و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تعریف مشتری با کاربر
مشتری با کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کابری خود در فرم ثبت نام درج کرده است، به سایت ایمن همراه وارد گردیده و از خدمات سایت استفاده و یا خرید می نماید.
ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات ایمن همراه استفاده می کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به ایمن همراه ایمیل می زنید. این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه باشد. شما موافقت می کنید که ایمن همراه به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت دریافت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه با پروموشن ها امکان دارد ایمن همراه برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند، می توانند این گزینه ها را انتخاب ننمایند.
سیاست های رعایت حریم شخصی
ایمن همراه همواره با احترام به اطلاعات کاربران، آنها را حفظ و نگهداری خواهد نمود.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ایمن همراه مانند متن، گرافیک، آرم، دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد فایل دانلود و کپی ،داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ایمن همراه جزئی از اموال ایمن همراه محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار ایمن همراه است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای ایمن همراه محفوظ می دارد. علاوه بر این و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط ایمن همراه و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار ایمن همراه است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از لیست محصولات ،مشخصات فنی ،قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب سایت ایمن همراه و یا هر یک از خدمات و یا مطالب دانلود یا کپی کردن اطلاعات یا مقاصد تجاری، هرگونه استفاده از داده کاوی، روبات یا روش های مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای آترامارت محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات ایمن همراه ،کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز عبور انجام می پذیرد به عهده کاربران است. آترامارت محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر ۱۸ سال به فروش می رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان تر هستند، می بایست با اطلاع والدین و یا قیم قانونی به خرید و پرداخت اقدام کنند.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما پایگاه رسمی این سایت است .ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در سایت با شما تماس نمی گیریم. وب سایت ایمن همراه هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از موارد ذکرشده ندارد و هیچگاه با روشهای دیگر با شما تماس نمی گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط تنها می توانند از آدرس های ذکر شده در بخش «ارتباط با ما» استفاده کنند.

0 WooCommerce Floating Cart

No products in the cart.

X