خرید اقساطی با سامانه بای چک

خرید اقساطی با سامانه بای چک | خرید اقساطی | ایمن همراه

شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه باعث شده است تا مردم برای تهیه کالاها و اجناس مختلف هزینه های هنگفتی را پرداخت کنند. امروزه خرید کردن به صورت نقدی بسیار دشوار شده است. چرا که شرایط اقتصادی به خیلی از افراد اجازه خرید نقدی را نمی دهد. در همین راستا بسیاری از صاحبان مشاغل سعی کرده اند تا شرایطی را مهیا کنند تا افراد بتوانند خریدهای خود را به صورت قسطی انجام دهند. فروشگاه بزرگ ایمن همراه هم از این قاعده مستثنا نیست. چرا که شرایطی را برای فروش محصولات خود در نظر گرفته است که افراد بتوانند به راحتی خریدهای خود را انجام دهند. یکی از این راه های خرید، خرید اقساطی با سامانه بای چک است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سامانه بای چک و خرید قسطی از آن با ما همراه باشید .

خرید اقساطی با سامانه بای چک

در شرایط فعلی نرخ ارز و گرانی کالاها، بهترین راه تهیه کالاها و اجناس خرید قسطی آن هاست. یکی از بهترین راه های خرید اقساطی کمک گرفتن از سامانه بای چک است. در سامانه بای چک اولویت راحتی خرید برای مشتریان است و بای چک با فراهم کردن موقعیت های مناسب راه رسیدن به این هدف مهم را هموار کرده است.

بسیاری از خانواده ها برای تهیه اجناس خود به دنبال فروشگاه هایی می گردند که کالاهای خود را به صورت اقساطی می فروشند. اگر شما هم برای تهیه اقلامی از قبیل موبایل، تبلت، لپ تاپ و غیره به مشکل خورده اید نگران نباشید چرا که فروشگاه ایمن همراه جزو فروشگاه های طرف قرارداد بای چک است و شما می توانید با ثبت نام در این سامانه از خدمات آن بهره ببرید.

مطلب پیشنهادی: خرید با طرح های اقساطی | نمایندگی فروش اقساطی کالا

شرایط ثبت نام در سامانه بای چک

 • داشتن قدمت حساب
 • داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید
 • نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی
 • شغل و سابقه کاری

شما پس از ثبت نام و کسب تأییدیه بای چک باید هزینه یک چهارم کالای مورد نظر خود را پرداخت کنید و پس از اینکه اقساط ماهانه شما مشخص شد، کالای مورد نظر خود را تحویل بگیرید. این سامانه خرید اقساطی از طریق چک، سفته و یا کسر از حقوق را هم امکان پذیر کرده است.

 

خرید اقساطی با سامانه بای چک

شرایط خرید اقساطی با سامانه بای چک

ویژگی های سامانه بای چک:

سقف مبلغ: محدودیتی در سقف خرید آن وجود ندارد.

تعداد اقساط: 24 ماه

مبلغ پیش پرداخت: حداقل 25 درصد ( یا یک چهارم مبلغ کل کالا ) مبلغ فاکتور به عنوان پیش پرداخت

فاصله اقساط: 1 ماهه، 2 ماهه، 3 ماهه، 4 ماهه یا 6 ماهه

سود متعلقه: 2.5 تا 4 درصد در ماه

ضامن: چک یا سفته یا کسر از حقوق

نکته: تعداد اقساط برای مبلغ فاکتوری از 500 هزار تومان تا 3 میلیون تومان، حداکثر 12 ماه است. اما برای فاکتوری از 3 میلیون تومان تا 6 میلیون تومان تعداد اقساط آن حداکثر 18 ماه است. و برای فاکتورهایی با مبلغ بیشتر از 6 میلیون تومان حداکثر تعداد قسط تا 24 ماه امکان پذیر است.

مدارک مورد نیاز

 • چک به تعداد درخواستی کاربر
 • سفته به میزان کل مبلغ اقساط
 • کپی شناسنامه و کارت ملی هوشمند
 • تکمیل کردن فرم تعهدنامه

مراحل ثبت نام درخواست خرید اقساطی با سامانه بای چک

1 . تکمیل فرم ثبت نام

2 . آپلود کردن مدارک خواسته شده و دریافت تأییدیه نهایی

3 . تماس از سوی کارشناسان ایمن همراه برای محاسبه اقساط و ارسال مدارک

4 . دریافت کد خرید از ایمن همراه آن هم پس از تأیید تحویل مدارک توسط بای چک

5 . ورود به فروشگاه ایمن همراه و انتخاب کالای مورد نظر

6 . نهایی کردن سبد خرید

7 . ارسال کالا آن هم به مدت حداقل 24 ساعت کاری

مراحل تکمیل و ثبت فرم در سامانه بای چک

1 . تکمیل فرم ثبت نام در درگاه بای چک و دریافت کد رهگیری که در واقع همان کد ملی شماست و پس از حداقل 24 ساعت و یا حداکثر 72 ساعت از طریق تماس با خانه موبایل و یا مراجعه به سایت خانه موبایل و پیگیری ثبت نام اقساطی، با وارد کردن کد ملی (کد رهگیری) خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید.

نکته: نتایج از طریق پیامک و ایمیل نیز اطلاع رسانی می شود، به همین دلیل در هنگام وارد کردن تلفن همراه و ایمیل خود دقت نمایید.

نکته: لطف کنید و فقط اطلاعات صاحب چک را درج کنید. چرا که دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبار سنجی کمک می کند.

2 . پس از اینکه احراز هویت شما انجام شد و در صورتی که حساب معرفی شده معتبر باشد، ثبت نام شما تأیید می شود.

3 . پس از تأیید مبلغ درخواستی، می توانید در فروشگاه ایمن همراه ثبت سفارش کنید و در قسمت روش پرداخت، خرید اقساطی با سامانه بای چک را انتخاب کنید و بعد از آن پرداخت اقساط را انتخاب کرده و سفارش خرید خود را نهایی کنید.

4 . پس از نهایی کردن خرید خود باید مبلغ حداقل 25 درصد فاکتور ثبتی خود را پرداخت کنید.

5 . باقی مانده فاکتور خود را باید با اقساط حداکثر 24 ماهه و با هماهنگی با کارشناسان ایمن همراه به صورت چک، سفته و یا کسر از حقوق پرداخت نمایید. البته لازم است تا مدارک لازم را به شرکت بای چک ارسال نموده و حداکثر به مدت 4 روز کاری توسط شرکت بای چک تأمین اعتبار می گردد.

6 . پس از اینکه شرکت بای چک اعتبار شما را تأمین کند، کالای خریداری شده برای مشتری ارسال می شود.

تذکر: در صورتی که شما قصد خرید به وسیله سفته و یا کسر از حقوق را دارید باید فیلد ” شماره حساب حقوق یا پس انداز ” را پر کنید. در صورتی که شما این فیلد را پر نکنید، به ثبت نام شما رسیدگی نخواهد شد.

در صورتی که می خواهید از شانس قبولی بیشتری برخوردار باشید می توانید حساب های دارای گردش مالی بالاتر را معرفی کنید.

تذکر: درصورتی که می خواهید خرید را با چک انجام دهید، هدف از پر کردن فیلد ” شماره حساب حقوق یا پس انداز ” این است که در صورتی که حساب جاری به تنهایی دارای حد نصاب کافی جهت قبولی مبلغ مورد تقاضای شما نباشد، کارشناسان اعتبارسنجی بتوانند از قدرت حساب پس انداز و یا حقوق شما جهت رسیدن به حد نصاب قبولی استفاده کنند. چرا که بسیاری از افراد به جای اینکه پول خود را در حساب جاری  داشته باشند، بیشتر در حساب پس انداز دارند تا علاوه بر دریافت سود گردش مالی بهتری هم داشته باشد. بنابراین با معرفی حساب های قوی تر شانس قبولی خود را افزایش دهید.

تذکر: در صورت ارائه کسر از حقوق و پذیرش آن توسط بای چک، در هنگام خرید اقساطی با سامانه بای چک باید یک برگه سفته را تحویل بدهید و پس از پایان اقساط سفته به شما برگشت داده می شود. توجه داشته باشید که در حالت خرید با گواهی کسر از حقوق، مبلغ اقساط را خود شما پرداخت می کنید و قسط از حقوق شما کسر نمی گردد و اخذ گواهی توسط بای چک تنها جهت تضمین پرداخت قسط توسط شما می باشد.

 

خرید اقساطی با سامانه بای چک با استفاده از سفته

خرید اقساطی با سامانه بای چک با استفاده از سفته

بای چک برای آن دسته از کسانی که دسته چک ندارند ولی قصد خرید اقساطی را دارند، شرایط خرید اقساطی با سفته را برایشان فراهم کرده است. بدین صورت که از سراسر ایران می توانید خریدهای خود را با سفته به مبلغ نامحدود و متناسب با گردش مالی حساب خود انجام دهید.

مشتریان باید توجه داشته باشند که برای خرید اقساطی با سامانه بای چک، در هنگام ثبت نام باید گزینه خرید با سفته را انتخاب کنید. پس از اینکه مراحل ثبت نام و دریافت تأییدیه شما با موفقیت انجام شد، می توانید با فروشگاه ایمن همراه جهت خرید اقساطی اقدام نمایید.

فروشگاه ایمن همراه پس از محاسبات به ازای کل اقساط شما، یک برگه از سفته را به همراه فرمی جهت تعهد پرداخت اقساط از شما دریافت می کنند. البته لازم به ذکر است که شما می توانید پس از پایان اقساط خود، برگه های سفته خود را دریافت کنید.

 

مطلب پیشنهادی: خرید قسطی گوشی با سفته

 

خرید اقساطی با چک

خرید اقساطی با چک

تمامی افرادی که دارای دسته چک هستند می توانند به سادگی هرچه تمام تر اطلاعات مربوط به ثبت نام را تکمیل نمایند. البته باید دقت کنند که در هنگام ثبت نام شماره حساب جاری یا همان دسته چک خود را کامل و دقیق وارد نمایند. پس از اینکه ثبت نام آن ها به پایان برسد، پیامکی مبنی بر موفقیت ثبت نام برایشان ارسال می شود. سپس مراحل اعتبار سنجی آغاز و کارشناسان بعد از تأیید تماس می گیرند.

چنانچه که حساب معرفی شده دارای گردش مالی قابل قبولی بوده و مشتری دارای چک برگشتی فعالی نباشد و همچنین مبلغی که قصد خرید آن را دارید با گردش حساب دارای نسبت قابل قبولی باشد، درخواست شما قبول می شود و سقف خرید شما مشخص شده و شما می توانید هماهنگی های لازم را جهت خرید اقساطی از فروشگاه ایمن همراه را انجام دهید.

مطلب پیشنهادی: خرید اقساطی با سامانه کیف و پول ایمن همراه

متداول ترین سوالات

شاید در هنگام خرید اقساطی با سامانه بای چک سوالاتی برایتان پیش بیایید. به همین منظور ما قصد داریم در ادامه به برخی از سوالات شما پاسخ بدهیم. پس ادامه مطلب را از دست ندهید.

 • دریافت تأییدیه بای چک چه مدت طول می کشد؟

پس از اینکه درخواست خود را ثبت کردید حداکثر 72 ساعت طول می کشد تا تأیید شود.

 • آیا برای خرید اقساطی با سامانه بای چک محدودیت سنی وجود دارد؟

خیر! صرفا داشتن مدرک مورد نیاز و شرایط ثبت نام برای خرید اقساطی از بای چک ضروری است نه سن.

 • نحوه پیگیری برای خرید اقساطی با سامانه بای چک، چگونه است؟

پس از اینکه بای چک تأییدیه شما را ارسال کند، تمامی مسئولیت های مربوط به کالا به عهده فروشگاه است.

در آخر

اگر شما هم خواهان تهیه کالاهایی همچون موبایل، تبلت، لپ تاپ و غیره هستید و به دنبال فروشگاهی مطمئن برای خرید اقساطی می گردید، می توانید به فروشگاه بزرگ ایمن همراه مراجعه کنید. ایمن همراه بر اساس شرایط شما برای پرداخت اقساط شرایط ویژه ای را در نظر دارد که یکی از آنها خرید اقساطی با سامانه بای چک است که مهمترین هدف آن راحتی حال مشتریان است. شما عزیزان می توانید با خرید اقساطی با استفاده از سامانه بای چک از ایمن همراه از اقساط طولانی مدت، بدون سقف، بدون محدودیت شهری، تا سقف 30 میلیون تومان و بازپرداخت 24 ماهه برخوردار شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *