خرید موبایل با شاپ کارت بانک ملت در اصفهان

خرید موبایل با شاپ کارت بانک ملت در اصفهان

خرید موبایل با شاپ کارت بانک ملت در اصفهان کمک بسیار خوبی برای خرید گوشی تلفن همراه است. با انتخاب و استفاده از این گزینه می توانید به راحتی، گوشی تلفن همراه مورد نظر خود را به صورت اقساطی خریداری کنید. به طور کلی خرید اقساطی، انتخاب بسیار مقرون به صرفه ای به نظر می رسد. مخصوصا با توجه به نوسانات شدیدی که در قیمت ها دیده می شود، بهتر است زمانی که گوشی تلفن همراه مورد نظر خود را انتخاب می کنید همان روز هم اقدام به خرید کنید.

اما خب ممکن است با اینکه اطلاع دارید قیمت ها تغییر می کنند و بالاتر می روند، آن زمان مبلغ لازم برای خرید گوشی مورد نظر خود را نداشته باشید. بانک ملت برای کمک به مشتریان خود در این شرایط، خدمت تازه ای را ارائه داده است و آن هم استفاده از شاپ کارت بانک ملت می باشد. با استفاده از این کارت اعتباری می توانید خرید خود را از مراکز تجاری و فروشگاه های طرف قرارداد با بانک ملت انجام دهید و بعدا هزینه آن را به صورت قسطی به بانک واریز نمایید.

شاپ کارت بانک ملت چیست؟

 شاپ کارت، نام کارت اعتباری جدید بانک ملت و یکی دیگر از خدماتی است که توسط این بانک ارائه شده است. با استفاده از شاپ کارت بانک ملت می توانید خرید خود را به صورت قسطی انجام دهید. در صورتی که از این کارت اعتباری استفاده کنید می توانید اقدام به خرید موبایل با شاپ کارت بانک ملت در اصفهانکنید.

شاپ کارت بانک ملت برای افرادی که به خرید اقساطی تمایل دارند فرصت بسیار مناسبی را فراهم کرده است. همان طور که می دانید این روزها تمام قیمت ها مدام در حال تغییر و بالا رفتن است. زمانی که وسیله ای را برای خرید انتخاب می کنید نمی توانید تا جمع شدن پس اندازتان به اندازه قیمت آن وسیله صبر کنید؛ زیرا نمی توانید اطمینان داشته باشید که قیمت آن وسیله تا جمع شدن پول شما ثابت بماند. در این اوضاع بازار، خرید اقساطی بهترین و مطمئن ترین انتخاب برای مشتریان به حساب می آید.

با استفاده از شاپ کارت بانک ملت، برای خرید اقساطی حداقل بیست میلیون ریال و حداکثر دویست میلیون ریال اعتبار خرید خواهید داشت. این اعتبار خرید تا دو ماه پس از صادر شدن شاپ کارت بانک ملت اعتبار خواهد داشت. باز پرداخت اقساط نیز یک ماه پس از خرید شروع خواهد شد.

برای دریافت شاپ کارت بانک ملت نیز باید به شعب بانک ملت مراجعه کنید و با ارائه مدارک مورد نیاز کارت اعتباری خود را دریافت کنید. هم چنین برای اطلاع از فهرست فروشگاه ها و مراکز خریدی که طرف قرارداد با بانک ملت هستند می توانید به پایگاه اطلاع رسانی ملت شاپ در بخش مراکز فروش کالا و خدمات مراجعه نمایید.

البته خود فروشگاه ها و مراکز تجاری که با طرح ملت شاپ بانک ملت قرارداد بسته اند نیز برچسب های ویژه این طرح را روی نمای بیرونی فروشگاه ها نصب کرده اند تا توجه مشتریان را به خود جلب نمایند.اگر ساکن اصفهان هستید و  قصد خرید گوشی اقساطی دارید  خرید موبایل با شاپ کارت بانک ملت در اصفهان برای شما بهترین گزینه است در ادامه شما را بیشتر با خرید گوشی اقساطی با شاپ کارت بانک ملت آشنا میکنیم.

مطلب پیشنهادی: خرید با طرح های اقساطی | نمایندگی فروش اقساطی کالا

 

خرید گوشی قسطی با شاپ کارت بانک ملت

خرید گوشی اقساطی با شاپ کارت بانک ملت

مطمئنا برای همه ما پیش آمده است که به خاطر قیمت بالای وسیله ای نسبت به مقدار موجودی ما، از خرید آن صرف نظر کرده باشیم. در این صورت اگر خرید آن وسیله بسیار ضروری باشد شاید اولین فکری که به نظرمان می رسد گرفتن وام بانکی باشد؛ اما همه ما به خوبی می دانیم که گرفتن وام از بانک ها با چه دردسرهایی همراه است. برای مثال یکی از بزرگ ترین دردسرهای گرفتن وام بانکی، پیدا کردن چند ضامن است که همین موضوع می تواند افراد زیادی را از گرفتن وام منصرف کنید.

یکی از ضروری ترین و کاربردی ترین وسیله ها، گوشی تلفن همراه است که نمی توان از خرید آن صرف نظر کرد. بنابراین اگر  ساکن اصفهان هستید و تصمیم به خرید گوشی دارید ما به شما  خرید موبایل با شاپ کارت بانک ملت در اصفهان را پیشنهاد می دهیم. با استفاده از این خدمت بانک ملت می توانید زمانی که گوشی مورد نظر خود را انتخاب کردید بدون نگرانی از کمبود بودجه خود، همان لحظه گوشی تلفن همراه را خریداری کنید و هزینه آن را بعدا و به صورت قسطی بپردازید و به این ترتیب دیگر فرصت های خوب خرید را از دست نخواهید داد.

البته به یاد داشته باشید که برای خرید موبایل با شاپ کارت بانک ملت در اصفهان باید خرید خود را از فروشگاه هایی انجام دهید که با بانک ملت قرارداد بسته اند. در این صورت می توانید مبلغ خرید خود را بعدا به صورت قسطی واریز کنید یا اینکه به صورت یک جا و کامل با بانک تسویه حساب نمایید. زمانی که با استفاده از شاپ کارت بانک ملت خرید اقساطی انجام دادید، می توانید با توجه به درآمد خود بازپرداخت دوازده ماهه یا سی و شش ماهه را انتخاب کنید و اقساط خود را ماهانه از طریق سامانه بانک داری اینترنتی، همراه بانک ملت، تلفن بانک یا پایانه های خودپرداز های بانک ملت در سراسر کشور پرداخت نمایید.

مطلب پیشنهادی: راهنمای خرید گوشی قسطی در اصفهان

خرید اقساطی گوشی

 خرید گوشی اقساطی با شاپ کارت بانک ملت راهی است که می توانید از آن برای خرید گوشی مورد نظر خود استفاده کنید. گوشی تلفن همراه یکی از کاربردی ترین وسیله هایی است که این روزها تمام ما از آن استفاده می کنیم. تقریبا اغلب ساعات شبانه روز را مشغول استفاده از گوشی همراه هستیم و اغلب نیازهای روزمره خود را با برنامه های موجود در گوشی رفع می کنیم.

اگر قصد انتخاب و خریداری گوشی تلفن همراه دارید به یاد داشته باشید که پیش از هر چیزی باید نوع نیاز و کاربری خود را به درستی تعیین کنید. برای مثال اگر کیفیت دوربین عکس برداری و فیلم برداری برای شما اهمیت بیشتری دارد باید به سری گوشی هایی توجه کنید که قابلیت دوربین آن ها بالا است. اگر بالا بودن گنجایش فضای ذخیره داخلی و یا ساپورت کردن کارت ذخیره با گنجایش بالاتری برای شما اهمیت دارد باید در میان مدل ها و برندهای خاصی، گوشی تلفن همراه مورد نظر خود را جستجو کنید و …

با توجه به بالا بودن قیمت اغلب گوشی های تلفن همراه با کیفیت بهتر است قبل از اقدام به خرید، به خوبی در مورد کارایی های مد نظر خود در گوشی های متفاوت پرس و جو کنید. زمانی هم که گوشی تلفن همراه خاصی را انتخاب کردید حتما نظر افرادی را که از آن مدل استفاده کرده اند بپرسید تا بعدا از خرید خود پشیمان نشوید.

هم چنین از آن جایی که با توجه به قیمت بالای گوشی های همراه و با توجه به نوسانات شدید قیمت ها تعویض زود به زود گوشی همراه با اکثر افراد امکان پذیر نیست، بهتر است قبل از خرید به خوبی تحقیق کنید و با توجه به نوع نیاز خود بهترین گوشی همراه را انتخاب کنید. اگر هزینه گوشی تلفن همراهی که انتخاب کردید بیشتر از مقدار بودجه و موجودی شما بود نیازی نیست از خرید گوشی صرف نظر نکنید یا مدل های بی کیفیت گوشی را انتخاب و خریداری کنید که بعدا به شدت پیشمان خواهید شد. در این صورت بهترین انتخاب و تصمیم برای شما خرید گوشی اقساطی با شاپ کارت بانک ملت می باشد. خرید خود را انجام دهید و بعد از یک ماه مبلغ آن را به صورت قسطی در دوازده یا سی و شش ماه با بانک ملت تسویه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *