خرید با طرح های اقساطی ایمن همراه

خرید با طرح های اقساطی | نمایندگی فروش اقساطی کالا

امروزه به دلیل پیشرفت فناوری، زندگی همه انسان ها با سال ها پیش بسیار تغییر کرده است. به وجود آمدن دستگاه های هوشمند و کالاهای دیجیتال در زندگی روزانه ما تأثیر فراوانی دارند.بیشترانسان ها با خرید یک کالای خوب می توانند بسیاری از مشکلات روزانه زندگی خود را برطرف کنند. اما با توجه به هزینه های فعلی زندگی، خرید این نوع کالاها کار بسیار دشواری شده است.به همین دلیل پیدا کردن یک فروشگاه بزرگ و خرید با طرح های اقساطی از آن نیاز بیشتر افرادی است که تمایل به مدیریت هزینه های خود دارند، تا در این اوضاع بهم ریخته اقتصادی پول هنگفتی را ناگهان برای خرید یک کالای پرداخت نکنند.

هر یک از فروشگاه هایی که برای خرید کالای مد نظرتان به آن ها مراجعه می کنید، شرایط خرید قسطی متفاوتی دارند. برای نمونه اگر قصد خرید گوشی همراه را دارید، شما عزیزان می توانید با خرید آنلاین گوشی اقساطی خرید راحت و هوشمندانه ای داشته باشید.

ما در این مطلب سعی داریم تا به بررسی خرید با طرح های اقساطی، انواع آنها و مزایای استفاده از این طرح ها بپردازیم، در ادامه با ما همراه باشید.

خرید قسطی چیست؟

خرید قسطی به طور کلی به این معنا است که در آن خریدار مقدارکمی از پول را همان اول به صورت نقدی پرداخت می کند، و بعد به فروشنده تعهد می دهد تا بقیه پول را به صورت قسط و با فاصله زمانی مختلف و مشخص پرداخت کند.

مطلب پیشنهادی: خرید قسطی گوشی با سفته

خرید با طرح های اقساطی منطقی است یا خیر؟

در دنیای امروز نیاز بیشتر افراد به داشتن یک کالای دیجیتال بیشتر از گذشته ها می باشد، در اینجا ممکن است از خود بپرسید آیا خرید از نمایندگی فروش اقساطی کالا کار درستی است یا نه؟ یا اینکه خرید با طرح اقساطی کار هوشمندانه ای است؟

جواب این سؤال مشخص است، اگر نمایندگی فروش اقساطی کالا را به صورت درست انتخاب کنید بدون هیچ گونه ضرری شما صاحب یک کالای باب میل خود خواهید شد. همیشه قبل از اینکه بخواهید تصمیم به خرید از یک فروشگاه و نمایندگی بزرگ بگیرید، حتما به نکات زیر توجه کنید.

 

فروش اقساطی کالای دیجیتال, خرید با طرح های اقساطی 1.قبل از اقدام به خرید از شرایط فروشگاه آگاه شوید

قبل از اینکه خرید با طرح های اقساطی را انجام دهید، حتما از شرایط آن فروشگاه مطلع شوید. برای مثال: از فروشنده بپرسید که برای ضمانت از شما چک می خواهد یا سفته؟ یا اینکه مدت زمان باز پرداخت اقساط کالای مورد نظرتان به چه شکل است؟

2. خرید از دم قسط یا با پیش پرداخت

یکی دیگر از نکات مورد توجه قبل از خرید قسطی توجه به خرید از دم قسط با پیش پرداخت است، که حتما به آن دقت کنید. بعضی از فروشگاه های خاص وجود دارند که بدون هیچ گونه پیش پرداخت کالا، فروش اقساطی کالای دیجیتال را به مردم ارائه می دهند.

3. سود خرید قسطی خود را نادیده نگیرید

مهم ترین نکته ای که باید قبل از خرید اقساطی کالاهای دیجیتال به آن دقت کنید، سود خرید قسطی یک کالا است. میزان سود در هر خرید تأثیر زیادی در هزینه پرداختی اقساط دارد و اندازه سود به نظر فروشنده و نمایندگی مورد نظر بستگی دارد.

مطلب پیشنهادی: راهنمای خرید گوشی قسطی در اصفهان

آشنایی با روند خرید با طرح های اقساطی

فروشگاه های زیادی وجود ندارند که برای فروش اقساطی محصولات خود، طرح های متنوعی را در نظر بگیرند. اما ایمن همراه یک فروشگاه بزرگ و امن با انواع طرح های اقساطی است، که برای فروش محصولات خود در سبد فروش طرح های اقساطی متنوعی را به خریدار ارائه داده است.

طرح های اقساطی ایمن همراه عبارتند از:

1.خرید کالای قسطی با طرح چکاوک در ایمن همراه

طرح چکاوک یک طرح بسیار خوب در ایمن همراه است. این طرح براساس گردش حساب خریدار قابل قبول است. اگر به خرید از این طرح علاقه مند هستید به مدارک لازم برای خرید از این طرح که در ذیل آمده است توجه کنید.

مدارک لازم برای خرید از طرح چکاوک عبارتند از:

– تصویر کارت ملی دارنده چک

– پرینت حساب سه ماهه دسته چک

– تصویر از چک صیادی

– پرینت سه ماهه از حساب در گردش و قابل قبول

افرادی که تمایل به خرید اقساطی از این طرح را دارید، باید بدانید که اقساط این طرح به صورت ماهیانه و نهایت اقساط به صورت 6 ماهه است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

2. خرید کالای قسطی با طرح پیشرو در ایمن همراه

اساس اعطای تسهیلات برای خرید از این طرح، نداشتن چک برگشتی است. اگر هر یک از شما عزیزان چک برگشتی ندارید می توانید با خیال راحت از این طرح استفاده کنید.

مدارک لازم برای این خرید از طرح پیشرو عبارتند از:

-تصویر صفحه اول شناسنامه و تصویر از چک صیادی برای خریدار و ضامن

– تصویر کارت ملی خریدار و ضامن برای اعتبار سنجی

– پرینت از حساب سه ماهه خریدار و شخص ضامن

برای اطلاع از شرایط این طرح باید بدانید که همانند شرایط طرح قبلی می باشد.

3. خرید کالای قسطی با طرح پارسیان در ایمن همراه

خرید در این طرح پس از اعتبار سنجی و تائید اولیه کارت ملی، امکان پذیر است. شخص خریدار باید فاقد چک برگشتی یا اقساط معوق بانکی باشد.

مدارک لازم برای خرید از طرح پارسیان عبارتند از:

– تصویر از صفحات شناسنامه

– تصویر از پشت و روی کارت ملی

– ثبت شماره تماس ثابت و همراه

بازپرداخت اقساط این طرح به صورت چک ماهیانه، دو ماه یک بار و سه ماه یک بار می باشد.

4. خرید کالای قسطی با طرح رسالت در ایمن همراه

آخرین طرح در ایمن همراه، طرح رسالت است. تنها اعطای تسهیلات این طرح، اعتبار سنجی از شخص متقاضی است. این طرح مانند طرح های قبلی نداشتن چک برگشتی یا اقساط معوق بانکی نیز جزء شرایط آن است.

مدارک مورد نیاز برای خرید از طرح رسالت عبارتند از:

– تصویر از کارت ملی خریدار

– تصویر هر مدرکی که نشان دهد شخص متقاضی شاغل است.

– تکمیل فرم ثبت نام و اعتبار سنجی

نمایندگی فروش اقساطی کالا, خرید انلاین گوشی اقساطی,  فروش اقساطی کالای دیجیتال

مزایای خرید با طرح های اقساطی

خرید با طرح های اقساطی مزایای زیادی دارد. با توجه به شرایط هر یک از این طرح ها شما عزیزان می توانید به راحتی خرید کالای دیجیتال آن هم در برندهای مختلف را تجربه کنید. در ادامه برخی از مزایای خرید اقساطی  کالاهای دیجیتال را معرفی میکنیم.

– اقساط به شما این امکان را می دهند که پرداخت هوشمندانه داشته باشید.

– با کمک این طرح ها خریدهای غیر منتظره خود را انجام دهید

– استفاده از این طرح ها برای خرید، شما را قادر می سازد تا از پس هزینه های خود برآیید.

– با خرید هوشمندانه می توانید امور مالی خود را پیگیری کنید.

– طولانی بودن اقساط این طرح ها باعث می شود تا با خیال راحت و بدون فشار اقساط را پرداخت کنید.

– خرید با طرح های اقساطی این امکان را به شما می دهد تا کم ترین افزایش قیمت را برای کالاهای خریداری شده پرداخت کنید.

–  خرید آنلاین گوشی قسطی با استفاده از این طرح ها، در وقت و هزینه های شما صرفه جویی می کند.

در آخر

ما در مجموع تلاش کردیم تا خرید با طرح های اقساطی، انواع مختلف آن و مزایای استفاده از این طرح ها را بررسی کنیم.

اگر قصد خرید قسطی لپ تاپ، گوشی یا هر کالای دیجیتال دیگر با استفاده از طرح های اقساطی ایمن همراه را  دارید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرد. خرید با طرح های اقساطی ایمن همراه به شما کمک میکند با کمترین بودجه و به صورت قسطی بتوانید صاحب کالای دیجتال مورد نیاز خود شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *