خرید لپتاپ ایسر قسطی

خرید اقساطی لپتاپ ایسر

امروزه با پیشرفت تکنولوژی استفاده از تلفن های هوشمند و لپتاپ ها بیش از پیش در بین مردم رواج یافته است.در این بین شرکت ها تمام تلاش خود را می کنند تا از نبرد با رقیبان خود پیروز بیرون آمده و مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب کنند.یکی از برندهای معتبر که در زمینه جذب مشتری نهایت تلاش خود را می کند، برند ایسر می باشد.این برند که عموما در زمنیه تولید لپتاپ فعالیت می کند در چند سال اخیر موفق شده است مشتریان زیادی را جذب نماید.با این وجود برخی از محصولات این برند کمی گران می باشند و تهیه آن ها برای هرکسی ممکن نیست.اما هنوز هم برای دوستداران و علاقه مندان به این لپتاپ که نمی توانند تمام هزینه لپ‌تاپ ایسر را پرداخت کنند، این امکان وجود دارد تا این کار را به صورت قسطی انجام داده و زودتر از موعد لپ‌تاپ خود را تهیه کنند.در این مطلب نیز قصد داریم مزایا و شرایط خرید اقساطی لپتاپ ایسر را بررسی نماییم؛ اما پیش از آن اجازه دهید به تفاوت میان خرید قسطی و نقدی بپردازیم تا ببینیم کدام مورد، گزینه بهتری برای شما می باشد.

خرید قسطی یا نقدی؟ کدامیک مناسب تر است؟

همواره افرادی که قصد خرید محصولی گران را دارند بین دو انتخاب خرید قسطی و نقدی مردد می شوند.
از طرفی در خرید قسطی هزینه نهایی محصول کمی افزایش می یابد، از طرف دیگر تهیه تمام مبلغ کالای مورد نظر سخت و زمان بر می باشد.
با این وجود در بین دو روش ذکر شده یک مورد وجود دارد که بیشترین تاثیر را در تغییر نظر خریداران دارند.

چک و ضامن

کشیدن چک و یا داشتن ضامن معتبر مهم ترین موردی است که افراد را در خرید قسطی دچار تردید می کند.
دلیل این امر نیز این می باشد که عده زیادی از تهیه چک و دردسرهای آن فراری هستند. همچنین در صورتی که شخصی قصد استفاده از چک را نداشته باشد، نیاز به ضامنی دارد که ضمانتش را کند.
البته لازم به ذکر است که بسیاری از فروشندگان(به ویژه فروشندگان وسایل الکترونیکی) شخصی را به عنوان ضامن قبول نمی کنند به همین خاطر لازم است که شخص برای خرید اقساطی حتما از چک استفاده کند.
با وجود دردسرهای ذکر شده هنوز هم خرید قسطی یک انتخاب بسیار مناسب تر نسبت به خرید نقدی می باشد که در زیر به بررسی آن می پردازیم.

چرا خرید اقساطی لپتاپ ایسر مناسب تر از خرید نقدی می باشد؟

خرید اقساطی لپتاپ ایسراگر شما هم بر سر دو راهی خرید اقساطی لپتاپ ایسر و خرید نقدی آن مردد هستید بهتر است چند مورد را نیز بررسی نمایید.
همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم دردسرهایی مانند تهیه چک و یا ضامن(و در مواردی برخی مدارک دیگر) زمان زیادی را از افراد هدر می دهد با این وجود ما بر این باوریم که بنا به دلایل زیر تحمل دردسرهای ذکر شده در روش خرید اقساطی(تهیه چک و یا ضامن) نسبت به درسرهای خرید نقدی کاملا ارزشش را دارد.

از ارزش پولتان پس از مدتی به شدت کاسته می شود.

تصور کنید قصد دارید یک لپتاپ ایسر را به صورت نقدی خریداری نمایید.
اگر قیمت این لپتاپ ده میلیون تومان باشد شما مجبور هستید برای تهیه آن پولتان را حداقل تا چند ماه و حتی یک سال پس انداز کنید.در این مدت اتفاقی که میافتد این است که ارزش پولی که در بانک برای خرید این کالا ذخیره و پس انداز کرده اید کاهش می یابد.حتی ممکن است هنگامی که پولتان به ده میلیون رسید قیمت لپتاپ بالاتر رفته باشد. اتفاقی که میافتد این است که پس از یک سال پس انداز و متحمل شدن سختی های بسیار باز هم نتوانسته اید لپتاپ مورد نظر خود را تهیه نمایید.
مورد ذکر شده یکی از دلایلی است که در بسیاری از بحث ها به عنوان برتری غیر قابل انکار خرید قسطی نسبت به خرید نقدی مطرح می شود.

سرعت عرضه کالاهای جدید بسیار بالا است.

نکته بعدی که خرید قسطی را مناسب تر از خرید نقدی می کند این است که سرعت عرضه کالا و محصولات جدید به دلیل وجود بازار رقابتی بسیار بالا می باشد.به طوری که ماهانه محصولات جدید و با امکانات بیشتری وارد بازار می شوند.اجازه دهید این مسئله را با ذکر مثالی برایتان توضیح دهیم.
تصور کنید قصد خرید لپتاپ جدیدی دارید اما نمی خواهید به صورت قسطی مبلغ آن را پرداخت نمایید.
بنابراین تنها راهی که برایتان باقی می ماند خرید لپتاپ مورد نظر به صورت نقدی است که به همین جهت باید حداقل چندین ماه پول خود را پس انداز نمایید.
حال اگر قیمت لپتاپ مورد نظر ده میلیون تومان باشد و شما برای جمع کردن پول آن یک سال تلاش کنید حدس بزنید چه اتفاقی میافتد؟
در این یک سال محصولات زیادی به بازار عرضه می شود و امکانات لپتاپی که سال قبل قصد خرید آن را داشته اید دیگر آنقدرها هم مناسب به نظر نمی آید.
در صورتی که اگر از همان اول به صورت قسطی لپتاپ ایسر مورد نظر خود را تهیه می کردید حداقل تا چند سال بعد به راحتی از امکانات آن نهایت بهره را می بردید.

زندگیتان با محدودیت رو به رو خواهد شد.

محدود کردن زندگی جهت خرید یک محصول یکی از روش هایی است که عده ای حاضر به قبول سختی های موجود در آن و در نهایت تهیه کالای مورد نظرشان می باشند.
شخصی را تصور کنید که برای خرید لپتاپ بیست میلیون تومانی یک سال حداکثر مبلغی را که می تواند پس انداز می کند.
او برای این کار از تمام تفریحات خود دست می کشد و در طول سال با حداقل امکانات زندگی می کند.
حتی در صورتی که پس از یک سال موفق به تهیه لپتاپ شود مطمئنا در سال گذشته سختی های زیادی را متحمل شده است.به نظر ما این اندازه از سختی ارزشش را ندارد چراکه با خرید قسطی محصول و با پرداخت قسط آن به صورت ماهانه می شود بدون نیاز به تحمل سختی های ذکر شده لپتاپ مورد نظر را تهیه نمود.

از دست دادن سرمایه

حتی در صورتی که هزینه لپتاپ را داشته باشید به نظرتان منطقی است که تمام پس انداز مالی خود را صرف تهیه آن کنید؟
اگر در صورت انجام این کار پول زیادی در حسابتان باقی نمی ماند بهتر است روش قسطی را انتخاب نمایید؛ چراکه همواره باید مبلغی را برای روز مبادا خود کنار بگذارید. بنابراین نه در خرید لپتاپ بلکه در خرید هیچ کالای دیگری به هیچ وجه تمام پس انداز خود را صرف تهیه آن نکنید.

در خرید اقساطی لپتاپ ایسر به چه نکته هایی باید توجه کنیم؟

خرید اقساطی لپتاپ ایسرخرید لپتاپ آن اندازه که به نظر می آید هم ساده نیست و در تهیه آن باید به یک سری نکات توجه داشته باشید.چند نمونه از نکات را در زیر بررسی می نماییم.

برند

درست است که هرچه برند محصولات معروف تر باشد هزینه آن ها بیشتر می شود اما بنا به دلایل دیگری خرید محصولات با برندهای معروف مزایایی نیز دارا است.
یکی از این مزایا خدمات پشتیبانی قوی است. بدین معنا که در صورت خراب شدن لپتاپ، قطعات آن آسان تر به دست می آید و پشتیبانان بیشتری برای کمک به شما حاضر خواهند بود.
همچنین برندهای مشهور برای حفظ آوازه خود سعی در ارائه محصولات با کیفیت هرچه بیشتر دارند و دقیقا به همین دلیل است که خرید لپتاپ ایسر قسطی به نوعی خیال کاربران را از کیفیت آن راحت می کند.

صفحه نمایش

اگر قصد خرید اقساطی لپتاپ ایسر را دارید پس قابل حمل بودن آن برایتان مهم است. لپتاپ های زیادی در بازار وجود دارند که تنها به دلیل وزن بالای خود مورد استقبال خریداران قرار نمی گیرند.توجه داشته باشید هنگام خرید لپتاپ به اندازه صفحه نمایش آن توجه ویژه ای داشته باشید؛ چراکه هر اندازه صفحه نمایش بزرگ تر باشد وزن لپتاپ نیز بیشتر خواهد بود.

برای خرید لپتاپ ایسر به صورت قسطی در بازار چه مواردی مورد نیاز است؟

اگر قصد خرید لپتاپ ایسر به صورت قسطی را داشته باشید اکثر فروشندگان موارد زیر را از شما درخواست خواهند کرد.چک و سفته: مطمئنا می دانید خرید اجناس به صورت قسطی نیازمند چک و یا سفته(بستگی به درخواست فروشنده دارد) است.بنابراین پیش از اقدام برای خرید کالا به صورت قسطی مطمئن شوید با قرار دادن چک و یا سفته نزد فروشنده مشکلی ندارید.

ضامن: پیدا کردن ضامن در خرید قسطی کار نسبتا دشواری است زیرا پیدا کردن فردی که راضی شود یک سری از مدارک خود را تحویل فروشنده دهد و شغل دولتی نیز داشته باشد سختی های خود را دارد.
البته امروزه برخی فروشندگان ترجیح می دهند خریدار به جای ضامن، سند معتبری از یکی از دارایی های خود(به عنوان مثال سند ملک) را تا پایان اقساط به آن ها تحویل دهد.

هزینه اولیه: هزینه اولیه به نوعی خیال فروشنده را بابت جدی بودن شما در خرید راحت می کند.معمولا این مبلغ خیلی زیاد نیست و بیشتر جنبه پیش پرداخت را دارد.در بالا به صورت کامل مزایا و معایب خرید اقساطی لپتاپ ایسر نسبت به خرید نقدی آن را بررسی کردیم؛ اکنون شما می توانید با بررسی موارد بالا انتخاب کنید که کدام روش بیشتر مناسب شما است.

اگر تصمیم به خرید قسطی لپ تاپ مایکروسافت را دارید پیشنهاد میکنیم  شرایط خرید قسطی از ایمن همراه  را مطالعه کنید.
ممنون از اینکه تا پایان این مقاله با موضوع خرید اقساطی لپتاپ ایسر همراه ما بودید.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *